Paskatinimai ir apdovanojimai

Per 2020 m. II pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos septyniems darbuotojams buvo įteikti „Atminimo ženkliukai“.

Per 2020 m. I pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos buvo įteikti šeši Padėkos raštai.

Per 2019 m. II pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos trylikai darbuotojų buvo įteikti „Atminimo ženkliukai“.

Per 2019 m. I pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nebuvo įteikti „Garbės ženklai“, „Atminimo ženkliukai“ bei Padėkos raštai.

Per 2018 m. II pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos septyniems darbuotojams buvo įteikti „Garbės ženklai“, keturiolikai darbuotojų buvo įteikti „Atminimo ženkliukai“ bei Padėkos raštai.

Per 2018 m. I pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos septyniolikai darbuotojų buvo įteikti „Garbės ženklai“, dviems darbuotojams buvo įteikti „Atminimo ženkliukai“ bei Padėkos raštai.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-02