Paskatinimai ir apdovanojimai

Per 2022 m. II pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos buvo įteiktas 1 (vienam) darbuotojui „Garbės ženklas-20“, 2 (dviems) darbuotojams „Garbės ženklas-10“, 6 (šešiems) darbuotojams „Atminimo ženkliukai“ ir 5 (penkiems) darbuotojams įteiktos „Padėkos“. 

Per 2022 m. I pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nebuvo įteikta paskatinimų ir apdovanojimų Departamento darbuotojams. 

 

Per 2021 m. II pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 1 (vienam) darbuotojui buvo įteiktas „Garbės ženklas-10“, 14 (keturiolikai) darbuotojų įteikti „Atminimo ženkliukai“ ir 54 (penkiasdešimt keturiems) darbuotojams įteiktos „Padėkos“.

Per 2021 m. I pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nebuvo įteikta paskatinimų ir apdovanojimų Departamento darbuotojams. 

 

 

Per 2020 m. II pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos septyniems darbuotojams buvo įteikti „Atminimo ženkliukai“.

Per 2020 m. I pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos buvo įteikti šeši Padėkos raštai.

Per 2019 m. II pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos trylikai darbuotojų buvo įteikti „Atminimo ženkliukai“.

Per 2019 m. I pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nebuvo įteikti „Garbės ženklai“, „Atminimo ženkliukai“ bei Padėkos raštai.

Per 2018 m. II pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos septyniems darbuotojams buvo įteikti „Garbės ženklai“, keturiolikai darbuotojų buvo įteikti „Atminimo ženkliukai“ bei Padėkos raštai.

Per 2018 m. I pusmetį Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos septyniolikai darbuotojų buvo įteikti „Garbės ženklai“, dviems darbuotojams buvo įteikti „Atminimo ženkliukai“ bei Padėkos raštai.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-02