Projektų vykdytojai, laimėję Nacionalinių nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo ir nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2022 metais atrankos konkursus, kviečiami į konsultaciją projektų administravimo klausimais

Data

2022 09 13

Įvertinimas
0
111.jpg

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas kviečia projektų vykdytojus, laimėjusius Nacionalinių nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo ir Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2022 metais atrankos konkursus, į nuotolinę konsultaciją „Microsoft Teams“ platformoje projektų įgyvendinimo ir administravimo klausimais. 

Konsultacijos tikslas – pristatyti projektų administravimo procesus, etapus, svarbiausius reikalavimus ir laikotarpius, taip pat atsakyti į projektų vykdytojams kylančius klausimus, taip siekiant užtikrinti kuo sklandesnį vykdomų projektų įgyvendinimą. 

Konsultacija vyks 2022 m. rugsėjo 20 d., antradienį, 14 val.

Atsakingas asmuo – Socialinių programų administravimo skyriaus vyriausioji specialistė Justina Ulevičienė, tel. 8 658 82 118.