Svarbu NVO ir kitoms įstaigoms bei institucijoms, vykdančioms konkurso būdu atrinktus ir valstybės biudžeto lėšomis finansuojamus projektus

Data

2022 06 23

Įvertinimas
0
111.jpg

Dėmesio nevyriausybinėms organizacijoms ir kitoms įstaigoms bei institucijoms, vykdančioms konkurso būdu atrinktus ir valstybės biudžeto lėšomis finansuojamus projektus!

Primename, kad iki šių metų liepos 5 d. turite pateikti užpildytas finansines ir veiklos ataskaitas už antrąjį 2022 m. ketvirtį.

Informuojame, kad atsiskaitoma už iki 2022 m. birželio 30 d. patirtas ir apmokėtas finansines išlaidas ir įgyvendintas veiklas. Išlaidos, kurios apmokėtos vėliau, negali būti traukiamos į finansines ataskaitas už antrąjį 2022 m. ketvirtį. Veiklos ataskaitose įgyvendintų veiklų pavadinimų formuluotės turi būti identiškos kaip ir patvirtintame veiklų plane.

Atkreipiame dėmesį, kad veiklos ataskaitos teikiamos ne visuose konkursuose, tad reikėtų pasitikrinti Valstybės biudžeto lėšų naudojimo sutartyje arba atitinkamo konkurso nuostatuose, ar jūs turite pateikti veiklos ataskaitą už šį metų ketvirtį.

Ataskaitos teikiamos per Departamento valdomą informacinę sistemą SOPAS (jei projektai administruojami SOPAS pagalba) arba užpildytos pasirašytos ataskaitų formas siunčiamos Departamentui elektroniniu paštu adresu [email protected] (tais atvejais, kai projektams ar veikloms administruoti SOPAS nėra naudojamas).

Pridedame video gidą dėl ataskaitų pildymo SOPE:

https://www.youtube.com/watch?v=1F5dPeeOQ94